Фонд гарантування вкладів повністю ліквідував банк Курченка

Дата публікації
Перегляди
2999
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фонд гарантування вкладів повністю ліквідував банк Курченка

Фото: Національний банк України

Фінустанову зняли з держреєстрації юридичних осіб.

Завершена 5-річна ліквідація "Реал Банку", який належав групі компаній ВЕТЕК Сергія Курченка з оточення експрезидента-втікача Віктора Януковича.

"Відповідно до статті 53 закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" 29 липня 2019 року внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення публічного акціонерного товариства "Реал Банк" як юридичної особи, а отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим", - повідомили у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

У ФГВФО уточнили, що "згідно зі статтею 52 закону вимоги кредиторів до банку, що були незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними. Таким чином, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб як ліквідатора публічного акціонерного товариства "Реал Банк" припинено".

У березні 2014 року до цієї фінустанови, а також іншого банку Курченка "Брокбізнесбанку" ввели тимчасову адміністрацію, визнавши перед тим банки неплатоспроможними. Ліквідацію "Реал Банку" розпочали в травні 2014-го.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2999
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація