Формування тарифів на проїзд урегульовано

Міністерство з питань ЖКГ затвердило порядок формування тарифів на послуги електротранспорту (трамвай, тролейбус).

Тролейбус і трамвай (Фото: transport.kuban.info)
Кабмін створив нормативну базу для втановлення тарифів на проїзд у трамваї й тролейбусі. (Фото: transport.kuban.info)
Міністерство з питань житлово-комунального господарства України затвердило порядок формування тарифів на послуги електротранспорту (трамвай, тролейбус).

Згідно з наказом Міністерства № 96 від 25 липня 2007 року, порядок визначає механізм формування тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів трамваями і тролейбусами і застосовується органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування при встановленні тарифів для підприємств міського електричного транспорту.

Тарифи на послуги міського електричного транспорту розраховуються відповідно до запланованого на рік обсягу транспортної роботи підприємств з використанням економічно обґрунтованих планових витрат, визначених на основі галузевих нормативів, техніко-економічних розрахунків, кошторисів, ставок податків і зборів (обов`язкових платежів) і прогнозованих цін на промислову продукцію й послуги.

Запланований на рік обсяг транспортної роботи підприємств визначається в договорах, укладених між органами виконавчої влади (органами місцевого самоврядування) і підприємствами електричного транспорту.

Здійснення заходів, пов`язаних з поліпшенням технологічного рівня виробничої бази, реконструкцією об`єктів міського електротранспорту, ресурсозбереженням і вдосконаленням систем управління пасажирськими перевезеннями, передбачається програмами розвитку міського електричного транспорту, затвердженими органами виконавчої влади (органами місцевого самоврядування).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: