Формування ціни на газ домовлено

Україна й Росія погодили принципи формування ціни на газ, повідомило Мінпаливенерго України.

Україна та Росія погодили принципи формування ціни на газ у середньостроковій перспективі, повідомляє прес-служба Міністерство палива та енергетики України.

"Узгодження принципів формування ціни газу на середньострокову перспективу завершене. Суб'єкти господарювання приступили до підготовки відповідних комерційних контрактів," – ідеться в повідомленні.

Нафтогаз
Архів
Домовленості були досягнуті у четвер на зустрічі в Москві голови правління "Газпрому" Олексія Міллера й міністра палива та енергетики України Юрія Бойка
Як відзначає прес-служба, такі домовленості були досягнуті у четвер на зустрічі в Москві голови правління "Газпрому" Олексія Міллера й міністра палива та енергетики України Юрія Бойка.

Представники "Газпрому" заявляли, що ціна газу для України в 2008 році може скласти 160 доларів за тисячу кубометрів, якщо сторони підпишуть угоду про поетапний перехід на середньоєвропейську ціну до 2011 року. Середньоєвропейська ціна на газ може досягти 300 доларів за тисячу кубометрів уже в 2008 році.

З 2006 року "Газпром" встановив ціну на газ для України в розмірі 230 доларів за тисячу кубометрів. Завдяки залученню посередника - компанії "РосУкрЕнерго", яка змішує в трубі російський газ із середньоазіатським, ціна на кордоні склала 95 доларів за тисячу кубометрів.

З 1 січня 2007 року у зв'язку з подорожчанням туркменського газу ціна для України піднялася до 130 доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: