Франція надасть кредит на будівництво фільтрувальних станцій в Маріуполі - МінВОТ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кредитна угода передбачає виділення 64 млн євро.

Україна і Франція підпишуть міжурядову кредитну угоду на 64 млн євро, які будуть спрямовані на будівництво сучасних фільтрувальних станцій в Маріуполі.

Про це у п'ятницю, 28 грудня, повідомило Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

"Україна та Франція підпишуть міжурядову кредитну угоду на 64 млн євро, в рамках якої передбачено будівництво та впровадження в Маріуполі сучасних фільтрувальних станцій, що зможуть здійснювати очистку води та забезпечити водопостачання для міста", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, уряд України та французький авіагігант Airbus Helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

За угодою в Україну надійдуть 21 гелікоптер Н225, 10 вертольотів Н145 та 24 вертольоти Н125. Вартість контракту склала 555 млн євро. Частину коштів надає пул французьких банків, а також казначейство Франції у формі середньострокових кредитів. 

ВідеоНа лінії вогню. Під загрозою обстрілів перебуває Донецька фільтрувальна станція

Жодна масована навала бойовиків на фронті не минає для окупантів безкарно. Таке заявив командувач Об'єднаних сил, генерал Наєв. Водночас, через ті таки обстріли справжня бомба масового ураження може вибухнути в "сірій зоні", між Авдіївкою та окупованою Ясинуватою. Досить одного снаряда, щоби перетворити навколишні міста в пустелю. 

На лінії вогню. Під загрозою обстрілів перебуває Донецька фільтрувальна станція

Залиште свій коментар

Вибір редакції