Французи готові з Росією реконструювати українську трубу

Французський посол відзначив готовність України вести переговори про такий спільний проект, і підкреслив, що з боку Євросоюзу також жодних перешкод немає.

Посол Франції Жак Фор ввечері, 11 жовтня, заявив, що Франція допускає, що Україна, Росія і Європейський союз зможуть спільно модернізувати українську газотранспортну систему.

За його словами посла, зараз ЄС розглядає можливість участі в такому спільному проекті.

"На сьогодні пропозиція на столі переговорів у ЄС, так само як і у Франції, ми готові серйозно розглядати ці можливості", - зазначив він.

Жак Фор відзначив готовність української сторони вести переговори про такий спільний проект, і підкреслив, що з боку Євросоюзу також жодних перешкод немає.

Він зазначив, що необхідно почути думку російської сторони з приводу спільної модернізації ГТС.

Нагадаємо, що 7 жовтня президент Віктор Янукович і президент Франції Ніколя Саркозі обговорили модернізацію української газотранспортної системи.

Україна готова обговорювати з Росією її доступ до управління українською газотранспортною системою в обмін на доступ України до видобутку газу на російській території.

Як повідомлялося, раніше Янукович заявив про готовність обговорення доступу Росії до управління українськими газопроводами.

Читайте також:

Янукович запросить Францію долучитися до модернізації газогону

Янукович: Україна готова пустити Росію до управління ГТС

Словаччина хоче модернізувати український газогін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: