Франція не готова дати Україні гроші

Незважаючи на візит Тимошенко до Парижа, Франція готова дати Україні гроші тільки після МВФ.

Франція не готова надати Україні фінансову допомогу, принаймні поки Міжнародний валютний фонд не прийме рішення щодо виділення Києву другого траншу кредиту.

Про це повідомило джерело у французькому Міністерстві фінансів.

"Ніякої домовленості про надання Францією фінансової допомоги Україні немає", - розповів представник Мінфіну, коментуючи заяву прем'єра Юлії Тимошенко про те, що Україна сподівається на фінансову допомогу французів.

Представник Мінфіну додав, що в будь-якому випадку Франція спочатку проведе консультації з іншими країнами Євросоюзу, і лише тоді вирішить, як вчинити в такій ситуації.

Нагадаємо, 4 березня Тимошенко відвідала Париж і зустрілася з французьким президентом Ніколя Саркозі. Після зустрічі прем'єр розповіла, що Україна розраховує на підтримку Франції у фінансуванні дефіциту свого державного бюджету.

У четвер на засіданні уряду Тимошенко заявила, що інформація про фінансову допомогу Франції міститься у листі від президента Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу.

Фінансування дефіциту держбюджету може значно полегшити отримання Україною другого траншу кредиту МВФ, переговори про який зараз ведуться.

Читайте також:

Тимошенко подружилася з Саркозі - він їй дасть грошей для бюджету

Франція допоможе Україні з Євро-2012

Тимошенко рапортує про перевиконання бюджету

Український ринок акцій встановив новий антирекорд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: