Французький банк передрік крах економіки і порадив продавати долари

Французький банк Societe Generale порадив своїм клієнтам продавати долари і "скорочувати" інвестиції в так звані циклічні акції.

Французький банк Societe Generale порадив своїм клієнтам підготуватися до продовження фінансової кризи у світі.

Департамент з управління активами банку видав для своїх клієнтів 68-сторінковий звіт під назвою "Найгірший борговий сценарій", в якому спеціалісти обґрунтували свою думку про те, чому в найближчі два роки всім треба готуватися до "краху світової економіки".

На думку банківських експертів, якщо триватимуть сучасні процеси розвитку економіки, продовжать зростати ціни на золото, триватиме падіння долара і вартості об'єктів власності, а нафта продовжить дешевшати і повернеться до рівня 50 доларів за барель вже в 2010 році.

Фахівці зауважили, що антикризові заходи урядів просто переносять приватні зобов'язання на державні плечі. Це і призвело до нових проблем - загальний обсяг держборгу і його співвідношення до ВВП дуже великі навіть для багатих економік світу.

"Ніхто не може з упевненістю сказати, що ми уникли загрози краху світової економічної системи", - зазначено у світі.

За даними Societe Generale, навіть без підвищення обсягів витрат за найближчі два роки держборг Великобританії зросте до 105% ВВП країни, а США і країн єврозони - до 125%, і до 270% в Японії.

Загальний обсяг державного боргу країн світу за дворічний період перевищить 45 трлн доларів. Разом з цим зростатиме і боргове навантаження на фізичних осіб. Так, навіть якщо в США обсяг заощаджень населення стабілізується на рівні 7%, буде потрібно 9 років для того, щоб співвідношення боргу і доходу громадян країни досягло безпечного рівня 1980-х рр.

Societe Generale порадив своїм клієнтам продавати долари і "скорочувати" інвестиції в так звані циклічні акції - папери компаній технологічного, автопромислового і туристичного секторів - щоб уникнути попадання в дефляційну спіраль.

Читайте також:

Deutsche Bank не вистачило літер, щоб описати падіння економіки

МВФ поліпшив прогноз розвитку світової економіки

Падіння долара викликає спекуляції та затягує кризу

Європа прогнозує обвал української валюти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: