G20 назвала причини та ризики уповільнення економічного зростання в світі

"Фінансова двадцятка" визнала, що надлишок виробництва став глобальною проблемою.

Найбільш економічно розвинуті 20 країн світу домовилася використовувати всі наявні в них інструменти, аби досягти сталого та збалансованого економічного зростання.

Про це йдеться в тексті комюніке за підсумками зустрічі міністрів фінансів і глав центробанків "фінансової двадцятки", що завершилася сьогодні, 24 липня, в китайському місті Ченду. Про це пишуть "РИА Новости".

"Ми вживаємо заходів для того, щоб зміцнити впевненість і підтримувати зростання. У світлі останніх подій ми підтверджуємо нашу рішучість використовувати всі інструменти – монетарні, фіскальні та структурні, як індивідуально, так і колективно, щоб досягти мети зі сталого, збалансованого та інклюзивного зростання", – йдеться в тексті документу.

Представники G20 констатували, що економічне зростання в світі триває, проте його темпи слабкіші, аніж прогнозували раніше. Існує чимало ризиків, які можуть ще більше уповільнити це зростання.

"Волатильність фінансового ринку залишається високою, а геополітичні конфлікти, тероризм та міграційні потоки продовжують погіршувати умови глобальної економіки", – говориться в комюніке.

"Фінансова двадцятка" також визнала важливість ролі структурних реформ у забезпеченні економічного зростання та підкреслила, що фіскальна стратегія є не менш значущою.

Учасники зустрічі наголосили на невизначеності в світовій економіці через підсумки референдуму в Великобританії про вихід зі складу Євросоюзу. Країни G20 заявили про готовність застосувати активні заходи, щоб впоратися з можливими негативними наслідками.

Водночас G20 визнала, що надлишок виробництва став глобальною проблемою. Тож домовилися співпрацювати для вирішення цього питання.

Тим часом МВФ найближчим часом не буде розглядати виділення траншу Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: