G20 затвердила план відновлення світової економіки

До січня 2010 року країни "двадцятки" повинні розробити національні і регіональні програми і прогнози в сфері економічного відновлення після кризи.

Країни "великої двадцятки" ухвалили конкретний план проведення взаємного економічного моніторингу для реалізації посткризового відновлення світової економіки, стимулювання зростання та зайнятості, говориться в комюніке за підсумками зустрічі глав фінансових відомств і центробанків G20 у шотландському Сент-Ендрюсі.

"Щоб підкреслити наш новий підхід до економічної співпраці, ми дали старт рамковій угоді "двадцятки", прийняли детальну програму й ініціювали новий консультативний процес взаємної оцінки нашої політики і колективних цілей", - наголошується в документі.

До січня 2010 року країни "двадцятки" повинні розробити національні і регіональні програми і прогнози в сфері економічного відновлення після кризи.

У квітні 2010 року за підтримки МВФ та Світового банку планується провести першу фазу взаємного процесу моніторингу та аналізу відповідності національних планів загальним цілям "двадцятки".

До наступного саміту лідерів G20 у червні 2010 року в Канаді повинний бути розроблений "кошик заходів" для виконання поставлених цілей, а до саміту лідерів у листопаді 2010 року в Південній Кореї буде проведений огляд процесу взаємного моніторингу та можливих нових кроків з урахуванням нової ситуації в глобальній економіці.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун заявив, що Велика двадцятка відтепер стає основним міжнародним механізмом з управління світовою економікою.

"Стара система міжнародного економічного співробітництва позаду, з сьогоднішнього дня почалася нова система економічного співробітництва, яка забезпечує кращу підготовку світу до майбутніх економічних труднощів", - зазначив Браун.

За його словами, двадцятка стала першорядною організацією для боротьби з глобальною економічною кризою.

Читайте також:

"Велику двадцятку" назвали кращою зброєю проти кризи

G20 стане головним економічним форумом у світі

В США розпочався саміт G20

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: