G7 закликав Грецію економити бюджетні гроші

Глави мінфінів вказали Афінам на необхідність координувати державні витрати для запобігання уповільнення в розвитку національної економіки.

Країни-члени Великої сімки (G7) закликали владу Греції взяти під контроль бюджет країни. З такою заявою виступили міністри фінансів G7 у ході своєї конференції у канадському місті Ікаліут.

Крім того, глави мінфінів вказали Афінам на необхідність координувати державні витрати для запобігання уповільнення в розвитку національної економіки та боротьби з бюджетним дефіцитом, що склав близько 13% від загального обсягу бюджету країни.

Крім того, за словами міністра фінансів Німеччини Вольфганга Шойбле, учасники зустрічі зійшлися на думці, що Євросоюз в змозі самостійно вирішити всі існуючі фінансові проблеми. Таким чином, країни-члени G7 відмовилися від допомоги з боку Міжнародного валютного фонду (МВФ). Міністри фінансів також обговорили падіння курсу євро, а також можливі варіанти пожвавлення світової економіки. Окрім Греції, також були обговорені фінансові складності Іспанії та Португалії.

Нагадаємо, раніше міністри G7 пообіцяли списати зруйнованій землетрусом Республіці Гаїті борги за надану фінансову допомогу. У січні поточного року МВФ виділив Гаїті безстрокову і безвідсоткову позику у розмірі 102 млн дол. Допомога у вигляді гранту 100 млн дол також надійшла до Республіки Гаїті від Світового банку.

Читайте також:

Фінансові проблеми Греції загрожують єврозоні та російському бюджету

Прем'єр Греції виступив за переобрання чинного 80-річного президента

Економікам Греції та Португалії напророкували повільну смерть

США зафіксували рекордний дефіцит бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: