Газ для бюджетників і промисловості подорожчав

Ціни на газ для населення не зростуть, проте для бюджетників та промисловості підскочили майже двічі.

Національна комісія регулювання електроенергетики збільшила вартість газу для бюджетних організацій майже вдвічі – до 2020,25 грн. за тисячу кубометрів.
Відповідне рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні комісії.

Водночас голова Національної комісії електроенергетики Валерій Кальченко сьогодні заявляв, що ціни на газ для населення і бюджетних установ не підвищуватимуться. Про це заявив голова Національної комісії електроенергетики Валерій Кальченко, відкриваючи засідання комісії.

Кальченко повідомив, що в жовтні 2008 року НКРЕ ухвалила рішення про підвищення цін на газ для населення і бюджетних організацій на 35%. Це рішення набуло чинності з 1 грудня 2008 року і було покликане збалансувати фінансовий стан НАК "Нафтогаз України". "Комісія вважає, що ця мета була досягнута, тому зараз немає підстав для подальшого підвищення цін на газ для цих категорій споживачів", - сказав Кальченко.

До сьогодні для бюджетних організацій встановлена ціни на газ у розмірі 873 грн. за 1 тис. куб. м.

Подорожчає пальне і для підприємств. НКРЕ ухвалила рішення збільшити граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів, а також бюджетних організацій на 75,37% - до 2020,25 грн. за 1 тис. куб. м.

НКРЕ також окремо встановила граничний рівень ціни на газ для підприємств гірничо-металургійного комплексу і хімії на рівні 1 тис. 899,25 грн.

В Міністерстві палива та енергетики обіцяли, що ціни на газ для промисловості не будуть "шоковими". Про це перед засіданням Кабміну повідомив заступник міністра палива і енергетики Олег Бугаєв.

"Я не думаю, що підвищення цін на газ для промисловості України буде шоковим. Я не думаю, що нові ціни на газ вдарять по наший промисловості", - сказав він.

Читайте також:
Ющенко: у Росії зірвався план заволодіти українською трубою
"Нафтогаз" хоче внести зміни до контрактів з "Газпромом"
Дубина каже, що на нього не тиснули на газових переговорах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: