До липня газ для населення подорожчає двічі

МВФ погодився підвищити газові тарифи для населення "тільки" на 30%.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) погодився з необхідністю більш поступового підвищення цін на природний газ для населення і теплокомуненерго, зокрема, збільшення їх у квітні на 10% замість раніше запланованих 50%, повідомив постійний представник МВФ в Україні Макс Альєр.

"Йшлося про підвищення на 50% у квітні, потім ми погодилися на поступове - 10% у квітні і ще на 20% у червні",- сказав він на 7-й щорічній конференції інвестиційної компанії "Драгон Капітал" у Києві в четвер.

Альєр підкреслив, що Україна повинна підвищувати свою енергоефективність і перетворити НАК "Нафтогаз Україна" на економічно стійку компанію. За його словами, чинна сьогодні система субсидій несправедлива і неефективна.

Представник МВФ також заявив про пріоритетність для України пенсійної реформи, так як у частці пенсійних виплат відносно ВВП і рівня бюджетних дотацій Пенсійному фонду Україна є одним з лідерів у світі.

"А в результаті дуже низькі пенсії, система просто не зможе існувати в такому вигляді тривалий час", - підкреслив він.

Альєр зазначив, що мета цих заходів - щоб сукупний дефіцит держбюджету і НАК "Нафтогаз Україна" не виходив за 3,5% ВВП в 2011 році.

Читайте також:

Азаров: ВВП росте, дефіцит скорочується, ми виходимо з кризи

В МВФ розповіли, чому Україна відстала держава

Російський газ подорожчає для України на 70 доларів

В Україні знову підвищено тарифи на електроенергію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: