Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Нафтогазі" назвали число українців, які запаслися дешевим газом і зекономлять на комуналці

За літньою ціною на зиму закуплено понад 67 млн куб. м. газу.

Упродовж місяця, від 20 серпня до 25 вересня, українці вперше мали можливість запастися газом на усю зиму за низькими літніми цінами. Послугою "Нафтогазу" скористалися понад 55 тисячі осіб.

Про це написав у своєму Facebook глава НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв.

За його словами, українські родини мали 30 днів, аби на опалювальний сезон придбати газ за фіксованою ціною - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Коболєв додав, що загальний обсяг газу, замовлений споживачами, становить понад 67 млн куб. м.

На його думку, це промовисте підтвердження того, що попит на нові, гнучкіші продукти є не лише у комерційних клієнтів. Побутові споживачі також чекають на них і готові пробувати, коли є очевидна вигода.

"І такі продукти є. Можливість зафіксувати ціну за передплатою - це лише перший з них. Коли відкриється ринок, постачальники зможуть пропонувати оплату газу рівномірними частинами протягом року, бонуси за ефективне споживання, пакетні послуги газ+електрика, енергія+енергоаудит+енергоефективність", - зауважив очільник компанії. 

Минулого тижня фінішувала акція "Газовий запас" для побутових споживачів. Це - перша спроба виведення на споживчий...

Опубликовано Andriy Kobolyev Среда, 2 октября 2019 г.

Нагадаємо, група "Нафтогаз" наприкінці серпня запустила нову послугу для побутових споживачів "Газовий запас". Населення мало можливість придбати для своїх потреб газ за низькими літніми цінами. Паливо можна використовувати протягом опалювального сезону. Кожен клієнт міг закупити на цих умовах до 25 тисяч кубометрів газу.

Раніше в компанії повідомили, що "Нафтогаз" закачав до підземних сховищ необхідний для проходження зими обсяг газу – закачали до підземних сховищ понад 19 мільярдів кубічних метрів газу, чого має вистачити для проходження зимнього періоду. Крім того, від жовтня НАК "Нафтогаз" на 4,9-5,6% піднімає ціни, за якими продаватиме газ для промислових споживачів. Це означає, що, найімовірніше, ціни на газ для населення також збільшаться.

Відео "Нафтогаз" пропонує населенню придбати газ на зиму за літніми цінами: чи діє пропонована схема

Компанія "Нафтогаз" пропонує українцям готуватися до зими зараз. Придбати паливо за літніми цінами. Ліміт на одне домогосподарство – 25 тисяч. Монополіст запевняє – зекономите  25% оплати за газопостачання в опалювальний сезон. То хто зможе поповнити свої газові запаси і на скільки заощадити – у сюжеті.  

"Нафтогаз" пропонує населенню придбати газ на зиму за літніми цінами: чи діє пропонована схема

Залиште свій коментар

Вибір редакції