ГАЗ назавжди припинив випуск "Волги"

Автозавод у Нижньому Новгороді більше не випускатиме моделі "Волги", переорієнтувавши виробництво на збірку машин Volkswagen і General Motors.

Волга_5
"Волга" випускалася на Горьківському автомобільному заводі з 1956 року
Група ГАЗ назавжди відмовиться від виробництва легкових автомобілів під брендом "Волга". Тепер на автозаводі в Нижньому Новгороді збиратимуться машини Volkswagen і General Motors.

"Нам немає сенсу створювати власний бренд. Ми володіємо найефективнішим у Росії автомобільним виробництвом і будемо використовувати його для роботи з іноземними компаніями", - повідомив президент компанії АвтоГАЗ Бо Андерсон.

Останньою моделлю, випущеною під маркою "Волга", став седан Siber. На виробництво останньої партії цієї моделі ГАЗ витратив 240 млн доларів.

Тим часом у червні "Група ГАЗ" і Volkswagen підписали угоду про виробництво на заводі в Нижньому Новгороді трьох моделей: Skoda Octavia, Skoda Yeti і Volkswagen Jetta нового покоління.

Крім того, за угодою з General Motors, ГАЗ збиратиме Chevrolet Aveo.

Перші автомобілі VW і GM зійдуть з конвеєра вже в середині 2012 року.

"Волга" - назва декількох моделей легкових автомобілів середнього класу, що випускалися на Горьківському автомобільному заводі з 1956 по 2009 роки.

Родоначальником бренду стала "Волга" ГАЗ-21 - радянський легковий автомобіль середнього класу, який серійно вироблявся на Горьківському автомобільному заводі з 1956 по 1970 рік.

Усього автомобілів "Волга" ГАЗ-21 різних модифікацій було випущено більше 600 тисяч.

Читайте також:

На зміну "Таврії" прийшли "китайські "Запорожці"

АвтоВАЗ вперше за 40 років втратив лідерство в Україні

Volkswagen купив "дочку" Porsche за 3,3 мільярди євро

General Motors припиняє виробництво дешевих автомобілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: