Газ не подорожчає

Міністр палива і енергетики України Бойко запевняє, що найближчим часом не буде різких стрибків цін на газ для промисловості.

газ
Найближчим часом ціна на газ не зростатиме ані для населення, ані для промисловості, запевняють посадовці.
Міністр палива і енергетики України Бойко запевняє, що найближчим часом не очікується різких стрибків цін на газ для промисловості.

Як передає УНІАН, про це Юрій Бойко заявив учора в ефірі одного з кримських телеканалів. "Що стосується газу для промисловості, то сьогодні ми одержуємо найбільш дешевий газ, в порівнянні з нашими сусідами, не говорячи вже про Європу, і ми не бачимо будь-яких катаклізмів цінових в майбутньому", - зауважив міністр. 

За його словами, "нашим партнерам вдалося утримати ціну газу в Туркменії на певному рівні", тому цінових стрибків в Україні не буде.

Голова Мінпаливенерго також заявив, що на 2008 рік не заплановано різких змін в ціні на газ для населення України. "Для населення у нас ціна незмінна, вона затверджена на рік, і до кінця року вона не зміниться. Більше того, і наступного року ми не плануємо якихось різких змін цін на газ для населення", - підкреслив Юрій Бойко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: