Газ улітку може подешевшати в півтора рази – "Нафтогаз"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

НАК очікує збільшення попиту на послугу зберігання газу.

Через теплу зиму та зменшення споживання газу ціна на нього в Європі та Україні влітку може зменшитися в півтора рази – з нинішніх 150 доларів за тисячу кубометрів до 100 доларів.

Такий прогноз озвучив директор інтегрованого газового бізнесу НАК "Нафтогаз України" Андрій Фаворов, пише "Інтерфакс-Україна".

"Нині 150 доларів, і я думаю, влітку ми до 100 доларів доберемося. У нас плюсова температура в лютому. У лютому! Це нечувано. У нас ті самі проблеми, що й у "Газпрому" та європейських добувних компаній - реалізовувати газ, коли він не потрібен через ці температурні умови. Тому ціна буде низькою", - сказав Фаворов.

Низький попит на газ у Європі через теплу зиму збільшить попит на послугу з його зберігання.

"Ми бачимо, що з точки зору трейдерів змінився підхід, вони бачать додану вартість і цінність сховищ. У Європі всі сховища забиті, і вони повезуть його сюди тримати, тому що дівати його нікуди більше. Зими немає, низьке споживання. Для України це плюс - сховища затребувані", - сказав представник "Нафтогазу".

Станом на 15 лютого 2020 року підземні сховища газу України заповнені на 52,7% від проєктної потужності.

Раніше повідомлялося, що Росія може подовжити контракт на транзит газу з Україною після 2024 року.

Відео Рахунки за споживання та транспортування газу друкуватимуть знову на одному аркуші

До одного папірця урядовці вирішили повернутись через хвилю обурення серед населення. Проте розділення самих рахунків скасовувати не будуть. Аргументують це необхідністю якісного обслуговування мереж та розвитку газового ринку. У березні українці, які не користуються газом, за його транспортування платитимуть мінімальний тариф.  

Рахунки за споживання та транспортування газу друкуватимуть знову на одному аркуші

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції