Газові родовища в Україні

У Львівській області розпочато дослідно-промислову розробку Комарівського і Стриганецкого газових родовищ.

Розпочато дослідно-промислову розробку Комарівського і Стриганецкого газових родовищ у Львівській області, про це повідомила прес-служба компанії "Укргаздобича".

Введені в експлуатацію дві свердловини на Комарівському і одна на Стриганецькому родовищі. Середній добовий дебет трьох свердловин складає близько 90 тис. кубометрів газу. Очікується, що річний видобуток газу з родовищ досягне 30 млн. кубометрів.

Комарівське родовище, розташоване в Стрийському районі, відкрите у 2003 році. Поклади газу виявлено на глибині 600-650 м, запаси родовища складають 60 млн. кубометрів газу.

Стриганецьке газове родовище відкрите у 2004 році і також розташоване на території Стрийського району. Газоносні шари виявлено на глибині 850-900 м, запаси газу складають 400 млн. кубометрів.

Підготовлений газ запроектованим трубопроводом буде постачатися для транспортування у високонапорний газопровід Дашава та пізніше транспортуватися до Львова, а також у низьконапірний газопровід Ходовичі-Жидачів для постачання споживачам Стрийського та Жидачівського районів.

Таким чином, уведення родовища в експлуатацію покращить забезпечення газом населених пунктів даного регіону.

Інвестиції ДК "Укргаздобича" в облаштованість родовищ і будівництво УКПГ складають 17 млн. гривень. Завершено будівництво 3 км під’їзних доріг і здійснений ремонт 2 км існуючих. Прокладено 12 км шлейфів і трубопроводів. Реалізація проекту дозволить створити додаткові робочі місця для жителів регіону.

Комарівське і Стриганецьке родовища розташовані неподалік від діючих Дашавського, Любешівського та Угерського родовищ, розробку яких проводить ДК "Укргаздобича".

Крім згаданих родовищ Компанія відкрила ще нику газових родовищ у західному регіоні. Зокрема, у 2005 році відкрите Бережницьке родовище з запасами 200 млн. кубометрів; у 2006 році - Лугівське з запасами 120 млн. кубометрів газу.

У поточному році в на території Стрийского району розшуковими роботами ГПУ "Львівгаздобича" було відкрито Східно-Любешівське газове родовище з запасами газу 30 млн. кубометрів газу. Сьогодні ДК "Укргаздобича" проводить роботи з облаштування даних родовищ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: