Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Газові сховища України наповнені менше ніж на половину – ЗМІ

Там залишилося менше 14 мільярдів кубометрів газу.

Українські газові сховища на початок 2019 року були заповнені на 44,8%. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на інформацію "Укртрансгазу".

Як зазначають у компанії-операторі газотранспортної системи, від початку сезону відбору в листопаді 2018 року запаси скоротилися на 3,3 мільярда кубометрів, тобто на 19,3%. Станом на 31 грудня вони становили 13,88 млрд кубометрів, що на 0,5% менше, ніж на аналогічну дату 2017 року.

ВідеоУ програмі "Право на владу" обговорили обґрунтованість нинішніх тарифів на газ

Чи реально в Україні знизити ціну на газ? Перед президентськими виборами - чи не кожен кандидат переконує - йому це зробити під силу. У програмі "Право на владу" обговорювали обґрунтованість нинішніх тарифів на паливо. Своє бачення розповіла Юлія Тимошенко. А також мусила відповісти на питання, чи проведе двосторонню зустріч із Путіним, якщо виграє президентські перегони. 

У програмі "Право на владу" обговорили обґрунтованість нинішніх тарифів на газ

За останню добу минулого року Україна спожила зі сховищ 72,32 мільйона кубометрів газу. Якщо такі темпи збережуться, а запаси не поповнюватимуться, то палива вистачить на 191 день, тобто до липня 2019 року.

Кілька місяців тому стало відомо, що вартість газотранспортної системи України оцінюється приблизно в 14 млрд доларів. Про це під час Українського нафтогазового інвестиційного форуму сказав голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції