Газовий скандал в Італії

Міланська прокуратура звинуватила один з найбільших нафтогазових концернів ENI у шахрайстві.

Міланська прокуратура звинуватила керівництво найбільшого нафтогазового концерну Італії ENI в навмисному спотворенні інформації про кількість поставок газу з метою знизити податкові виплати і завищити ціни на сировину для споживачів. 28 травня 2007 року фінансова поліція провела обшуки і вилучення документів в офісах підрозділів компанії Snam, Aem SPA і Arcalgas SPA.

Слідчі вважають, що відомості про кількість реалізованого газу, які ENI направила в контрольні органи, не відповідають даним, вказаним фірмою в квитанціях по оплаті для споживачів. За оцінками організації по захисту прав споживачів, кожна сім'я в Італії переплачувала за газ близько 100 євро в рік.

ENI і підозрювані разом з нею енергетичним компаніям Snam, Aem і Arcalgas, можливо, доведеться відшкодувати споживачам близько 2 мільярдів євро за кожен рік, коли їм виставлялися завищені рахунки.

Розслідування почалося в 2003 році, і хоч торкнулося не тільки ENI, до нього не причетна друга за величиною енергетична фірма Італії Edison SPA. У справі, окрім Паоло Скароні проходять також інші менеджери ENI і виконавчий директор міланської Aem SPA Джуліано Дзукколі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: