"Газпром": ціна на газ для України є справедливою

"Газпром" дав зрозуміти, що Україні не варто чекати ніяких поступок в питанні ціни газу.

Голова правління російського газового монополіста ВАТ "Газпром" Олексій Міллер вважає задумку українських можновладців переглянути, і навіть відмінити, російсько-українські газові угоди в судовому порядку "абсолютно неконструктивними і безперспективними".

"Вперше в історії взаємовідносин з Україною створена довгострокова контрактна база, яка повністю відповідає багаторічній міжнародній практиці ведення газового бізнесу. Дії з виконання контракту не можуть бути поставлені під сумнів", - сказав він.

За його словами, ціна, яка тепер визначається по формулі, є ринковою і справедливою.

Нагадаємо, перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив, що російсько-українські газові угоди, що були підписані в 2009 році, можуть бути скасовані в судовому порядку.

Нагадаємо, що прем'єр Микола Азаров вважає, що справедлива ціна на російський газ для України складає близько 200 доларів за тисячу кубометрів. За словами глави Кабміну, прем'єр Росії Володимир Путін погодився сісти за стіл переговорів відносно перегляду формули ціни на газ і для початку цих переговорів в Україну 19 квітня приїде віце-прем'єр Росії Сечин.

Читайте також:

Путін: перегляду газових контрактів не буде

Азаров назвав справедливу ціну на російський газ

"Нафтогаз" поклав око на 7 родовищ у Росії

Україна підготує "адекватну відповідь" на ультиматум Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: