"Газпром" дасть Україні знижку лише коли RosUkrEnergo повернуть газ

Україна ще не скоро отримає знижку на російський газ. У "Газпромі" заявляють, що це буде лише після того, як "Нафтогаз" поверне 12,1 млрд кубометрів газу RosUkrEnergo.

Україна може розраховувати на пільги від "Газпрому" тільки після того, як "Нафтогаз" поверне 12,1 млрд кубометрів газу RosUkrEnergo.

Про це пише "Комерсант-Україна" з посиланням на джерела в "Газпромі".

Ця умова стосується заяви глави "Газпрому" Олексія Міллера про те, що Україна зможе отримувати газ за російськими цінами у разі злиття "Газпрому" з "Нафтогазом".

Крім того, за даними джерел, у разі рішення Верховного суду на користь RosUkrEnergo, "Нафтогаз" протягом декількох днів спише газ на користь трейдера, не підіймаючи його зі сховищ.

Далі, за словами менеджера "Газпрому", весь газ буде продано через "УкрГаз-Енерго" (по 50% належать RosUkrEnergo і "Нафтогазу") в Україні з мінімальною націнкою.

Після чого РосУкрЕнерго поверне НАК з отриманої виручки (більше 3 млрд дол) 1,7 млрд дол.. - це борг трейдера, який погасив у 2009 році "Нафтогаз".

Нагадаємо, що голова правління "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що у разі об'єднання ВАТ "Газпром" з НАК "Нафтогаз України" ціна на газ для населення України може бути такою ж, як для населення Росії.

Читайте також:

Об'єднання "Нафтогазу" з "Газпромом" дасть українцям російські ціни на газ

"Нафтогаз" досяг порозуміння з "Газпромом"

"Нафтогаз" придумав, як розрахуватися з Фірташем і "Газпромом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: