"Газпром" готовий вислухати пропозиції України щодо газових контрактів

Миллер готовий вислухати Януковича, але заявив, що Північний та Південний потоки будуть запущені в дію.

Російський газовий монополіст "Газпром" влаштовує контракт про постачання газу до України, але готовий вислухати конкретні пропозиції української сторони, заявив глава холдингу Олексій Міллер.

"Треба спочатку вислухати конкретні пропозиції України, але договір, підписаний минулого року, абсолютно надійний, прозорий і нас цілком влаштовує", - сказав він.

Коментуючи пропозицію президента України Віктора Януковича про необхідність перегляду рішення "Газпрому" про будівництво газопроводу "Південний потік" Міллер сказав, що проекти Південного і Північного потоків мінятися не будуть.

Ціна газу для України в першому кварталі складає 305,2 долара за тисячу кубометрів. У першому кварталі минулого року ціна газу для України складала 360 доларів за тисячу кубометрів, в другому - 270,95, в третьому - 198,34, в четвертому - 208. Таким чином, середньорічна ціна, виходячи з об'ємів закупівлі газу, складала 228 доларів за тисячу кубометрів. "Газпром" чекає, що в 2010 році середня ціна для України складе 280 доларів.

Як відомо, раніше Янукович заявив, що буде піднімати питання перегляду газових угод з Росією під час візиту до Москви 5 березня.

У свою чергу голова правління "Газпрому" Олександр Медведєв уже заявляв, що "Газпром" не відмовляється від будівництва газопроводів "Північний потік" і "Південний потік".

Читайте також:

Янукович поїде до Москви шукати "справедливої" ціни на газ

Україна заплатить Москві за лютневий газ 600 мільйонів доларів

"Газпром" запропонував розширити газотранспортну систему України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: