"Газпром" і "Нафтогаз" створять СП до кінця року

В уряді заявили, що проблем з ухваленням законопроекту не буде, "оскільки зараз у Верховній раді є більшість, лояльна Кабінету міністрів".

Переговори про створення спільного підприємства "Нафтогазу" і "Газпрому" почнуться вже наступного тижня.

Кабінет міністрів України запропонував зняти законодавчі обмеження на реорганізацію і приватизацію української газотранспортної системи, пише "Коммерсант-Украина" в статті "Чувство объединения".

У вівторок уряд на своєму засіданні підтримав ініціативу про те, щоб запропонувати Верховній раді внести зміни до закону "Про трубопровідний транспорт".

Співрозмовник уточнив, що міністерство запропонувало внести зміни в статтю 7, яка забороняє реорганізацію і приватизацію української газотранспортної системи. "Зміни дозволять внести в майбутнє спільне підприємство з "Газпромом" українську газопровідну систему",- пояснило джерело.

За його словами, вони мають бути подані в Раду і прийняті вже до кінця листопада. У прес-службі Мінпаливенерго і Кабміну від коментарів відмовилися.

"Принципових проблем з ухваленням законопроекту не буде, оскільки зараз у Верховній раді є більшість, лояльна Кабінету міністрів",- заявив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

У прес-службах "Нафтогазу" і "Газпрому" створення СП не коментують.

В той же час, джерело в Мінпаливенерго повідомляє, що сьогодні виникли проблеми з реалізацією проекту "Південний потік", що примушує "по-іншому поглянути на пропозицію України.

Читайте також:

Генпрокуратура подала позов до "Газпрому" й "Нафтогазу"

Українці зібрали 100 тисяч підписів проти передачі газу Фірташу

Депутати підозрюють, що "Газпром" шантажував "Нафтогаз"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: