"Газпром" і "Нафтогаз" створюють два СП

Росія та Україна разом видобуватимуть метан і освоюватимуть шельф Чорного моря. Про це домовилися Юрій Бойко та Олексій Міллер.

"Газпром" і "Нафтогаз" домовилися про створення двох спільних підприємств - з видобутку вугільного метану і освоєння структури Паласа на шельфі Чорного моря.

Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі глави "Газпрому" Олексія Міллера і міністра з питань палива та енергетики України Юрія Бойко, яка відбулася 1 грудня в Москві.

Олексій Міллер і Юрій Бойко також продовжили обговорення питань подальшого розвитку стратегічного партнерства двох компаній, повідомили в прес-службі "Газпрому".

Нагадаємо, раніше йшлося про створення одного спільного підприємства "Газпрому" і "Нафтогазу", але умови співпраці та сфери, в яких вона здійснюватиметься, не уточнювалися.

Розмови про газове СП почалися після заяви глави російського уряду Володимира Путіна навесні цього року - він запропонував Україні об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз".

Однак Київ, чий газовий холдинг на порядок менший від "Газпрому", був згоден лише на створення СП на паритетній основі. У Москві, зі свого боку, розраховували отримувати доступ до газотранспортної системи України, а в обмін на це допустити Київ до газових ресурсів РФ.

Читайте також:

Україна і Росія готують новий газовий договір

"Газпром" підвищив ціну для Європи

Бойко: Україна отримала козир у боротьбі з "Південним потоком"

"Газпром" планує злиття з "Нафтогазом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: