"Газпром" міг купити Dow Jones

"Газпром" вів переговори про придбання американської медіакомпанії Dow Jones, пише The Times з посиланням на джерело у фінансових кругах.

Російське ВАТ "Газпром" вело переговори про придбання американської медіакомпанії Dow Jones, пише у понеділок британське видання The Times з посиланням на джерело у фінансових кругах.

10 липня цього року невідома міжнародна нафтогазова компанія подала в Комісію США по цінних паперах і біржах заявку на придбання Dow Jones. Цією компанією, за даними джерела, яке цитує РИА "Новости", був російський "Газпром".

Dow Jones
(Фото: investorspot.tv)
Про терміни, хід і результати переговорів, які могли відбутися між представниками ВАТ "Газпром" і Dow Jones, джерело Times не повідомило.

На початку серпня керівництво Dow Jones повідомило про укладання угоди про продаж компанії інформаційної корпорації медіамагната Руперта Мердока News Corporation за 5,6 мільярди доларів: члени сім'ї Бенкрофт, які контролюють 37% голосів в компанії, здалися і дали згоду на операцію.

А 7 вересня Dow Jones і News Corp. подали в Комісію по цінних паперах і біржах США документ, що описує умови операції і сповіщає акціонерів Dow Jones про збори, на якому їм належить її схвалити, нагадують "Ведомости".

У документі висвітлюється історія переговорів двох компаній, повідомляється про контакти Dow Jones з тими, хто міг скласти альтернативу Мердоку. Згадується зокрема "міжнародна нафтогазова компанія". За словами фахівців, на яких посилається Wall Street Journal, мається на увазі "Газпром". "Конкретних пропозицій від "компанії" Dow Jones не одержала", — повідомляє документ.

В результаті угоди інформаційна імперія Мердока News Corporation контролюватиме одне з найвпливовіших американських видань Wall Street Journal, яку видає Dow Jones.

Сторони також домовилися про терміни укладання редакційної угоди, передбачає організацію спеціальної комісії з п'яти членів, яка стежитиме за журналістською і редакторською незалежністю видань і служб Dow Jones.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: