"Газпром" наполягає на збереженні обсягів закупівлі газу Україною

"Газпром" вимагає дотримання контракту з закупівлі газу Україною у повному обсязі. Грошей, за даними російської сторони, для цього вистачить.

Україна в змозі здійснювати своєчасну оплату за газ. Про це в інтерв`ю телеканалу "Росія" сказав глава "Газпрому" Алєксєй Міллер.

"Як свідчать щомісячні виплати, гроші в Україні є. Інша справа, що кожного місяця наші українські друзі-колеги намагаються нам розповідати про те, які складнощі у них виникають з оплатою. Але, з іншого боку, ми бачимо, що Україна акуратно в строк платить", - сказав Міллер.

Він зазначив, що НАК "Нафтогаз України" є стовідсотковою державною компанією, а Україна має в своєму розпорядженні значні золотовалютні резерви. Окрім цього, Україні надає кредити Міжнародний валютний фонд.

"Ми також знаємо про те, що ці кредити надаються з урахуванням необхідності оплати за постачання російського газу. Отже практика останніх місяців показує, що гроші в Україні є. Україна може і, наголошую, має платити відповідно до підписаного контракту", - сказав Міллер.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" офіційно у вересні запропонувала ВАТ "Газпром" понизити базовий об'єм імпорту газу до України в наступному році з 52 млрд куб. м до 33 млрд куб. м.

"Нафтогаз" також подав заявку на жовтень-грудень цього року на імпорт 14 млрд куб. м для того, щоб вибрати передбачений контрактом об'єм 32 млрд куб м.

Читайте також:

"Нафтогаз" зменшить об'єми імпорту російського газу

Україна накопичила рекордний обсяг газу

Газпром розповів, скільки газу Україна може закачати

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: