Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Газпром" не отримував повідомлень про арешт своїх активів у Нідерландах

Компанія має намір захищати свої права.

Російська енергетична компанія "Газпром" не отримувала офіційних повідомлень про арешт своїх активів у Нідерландах за позовом НАК "Нафтогаз України".

Про це повідомляє "Інтерфакс".

У вівторок вдень "Газпрому" стало відомо, що "Нафтогаз України" на території Нідерландів здійснює кроки щодо примусового виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо транзитного контракту.

"Газпром" зможе предоставити докладні коментарі з цього питання тільки після ретельного вивчення документів, якщо вони офіційно надійдуть на нашу адресу. На сьогоднішній день жодні офіційні повідомлення в рамках цієї процедури в "Газпром" ні від кого не надходили. "Газпром" буде захищати свої права згідно з чинним законодавством", - заявляє "Газпром".

ВідеоСуд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Про це повідомляє офіційний сайт компанії. У такий спосіб "Нафтогаз" намагається стягнути з росіян гроші, які вони заборгували згідно із рішенням Стокгольмського арбітражу за порушення умов контракту. Два мільярди доларів з понад  4,5 вдалося забрати автоматично, їх врахували як плату за газ. А от решту доводиться вибивати в судах через арешт російських активів.

Суд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Нагадаємо, 28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" доплатити "Нафтогазу" понад 4,6 мільярда доларів США за недопоставлені обсяги газу для транзиту, передбачені двосторонніми угодами. Раніше суд підтвердив борг української компанії за поставки газу на суму понад два мільярди доларів США. В підсумку за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями щодо поставки й транзиту газу "Газпром" мусить доплатити НАК 2,56 мільярда доларів, а також пеню. 21 березня "Газпром" оскаржив також рішення арбітражу щодо контракту на поставку газу.

Так само на початку березня в "Газпромі" попередили про початок розірвання двосторонніх угод з українською стороною.

5 червня НАК "Нафтогаз України" повідомив, що суд заарештував активи російської компанії "Газпром", які перебувають у Нідерландах. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції