"Газпром" не платитиме Україні за транзит авансом

В російській компанії заявили, що за березневий транзит розрахувалися, а за квітень авансом не платитимуть.

Російський газовий монополіст "Газпром" поки не планує авансових платежів Україні за транзит газу, повідомив заступник голови правління компанії Валерій Голубєв.

Разом з тим, відповідаючи на питання, чи дійсно "Газпром" здійснив Україні авансовий платіж за транзит російського газу до Європи, він сказав: "Ми заплатили за транзит в березні. За квітень поки не платили. У нас немає взаємних боргів".

В той же час, відповідаючи на питання, чи збирається "Газпром" авансом заплатити за транзит газу в майбутньому, Голубєв сказав: "Поки немає".

Раніше російські ЗМІ писали про те, що близько 100 з 576 млн доларів березневих платежів України було закрито за рахунок чергового авансового платежу з боку російського концерну за транзит газу.

Раніше повідомлялося про те, що національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" розрахувалася з російським "Газпромом" за поставлений у березні природний газ.

Нагадаємо, у 2010 році ставка транзиту російського природного газу територією України в 2010 році становить 2,78 долара за транспортування 1000 куб. м на 100 км у порівнянні з 1,7 дол. за 1000 куб. м на 100 км у 2009 році.

Читайте також:

"Нафтогаз" розрахувався з "Газпромом" за поставлений у березні газ

Московський патріархат попросив у "Газпрома" дешевий газ для України

Російський газ для України подорожчав
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: