"Газпром" отримав гроші від "Нафтогазу" за грудневий газ

Москва підтвердила, що Київ повністю сплатив за постачання російського газу у грудні 2009 року.

Російський ВАТ "Газпром" офіційно підтвердив, що "Нафтогаз України" повністю розрахувався за постачання російського газу у грудні 2009 року.

"Нафтогаз України" повністю сплатив грудневі постачання газу", - заявили в Управлінні інформації російського газового холдингу.

Напередодні президент України Віктор Ющенко звернувся до глави Нацбанку Володимира Стельмаха із заявою, що у "Нафтогаза" немає коштів, щоб оплатити російський газ. У зв’язку з цим Ющенко попросив Стельмаха зібрати правління НБУ і через механізми викупу цінних паперів уряду знайти можливість вирішення цієї проблеми.

Трохи пізніше, ввечері 6 грудня, прес-служба "Нафтогазу" поширила повідомлення, в якому компанія оголосила, що Україна повністю розрахувалася з Росією за газ (достроково).

Нагадаємо, відповідно до контракту "Нафтогаз" має щомісяця сплачувати за газ не пізніше 7 числа місяця, наступного за місяцем постачань. В січні, у зв'язку з новорічними святами в Росії, "Газпром" домовився з "Нафтогазом" про перенесення кінцевого терміну оплати грудневих постачань газу з 7 на 11 січня.

Читайте також:

Україна повністю розрахувалася з Росією за спожитий у 2009 році газ

Ющенко: Україна не має грошей для розрахунку за російський газ

Російський газ у наступному кварталі подорожчає в півтора рази

Москва дала Україні відстрочку в оплаті грудневого газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: