"Газпром": переговори з Україною по газу не дали результатів

"Газпром" озвучив своє бачення процесу переговорів з Україною по газовому питанню.

Результати на переговорах зі зміни умов контракту на постачання російського газу в Україну доки не досягнуті, повідомив офіційний представник ВАТ "Газпром" Сергій Купріянов.

Як повідомлялося раніше, 24 травня в Києві пройшли переговори міністра енергетики і вугільної промисловості України Юрія Бойка і глави "Газпрому" Олексія Міллера. Увечері Купріянов повідомив, що переговори ще не завершені і офіційних результатів немає.

Відповідаючи на питання, чи можна чекати за результатами переговорів згоди Росії замінити у формулі утворення ціни на газ вартість газойля на вартість вугілля, Купріянов сказав, що Україна зробила таку пропозицію, проте остаточний результат буде після закінчення переговорів.

У свою чергу високопоставлене джерело в Міненерго повідомило, що, фактично, Росія в газових переговорах з Україною дала зрозуміти, що не має наміру переглядати існуючі контракти.

"Подібні питання вирішуються на рівні президентів або прем'єр-міністрів. Той факт, що на переговори направили главу "Газпрому", свідчить про те, що Росія затягує час. Восени і взимку домовлятися про газ буде складніше, ніж весною-літом".

Читайте також:

Позбутися залежності від російського газу можна за 50 млрд доларів

Росія не збирається переглядати газові контракти з Україною

Україна купуватиме російський газ за рекордними цінами

Бойко розповів, коли з Росією будуть підписані компромісні газові контракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: