"Газпром" почав підготовку до злиття з "Нафтогазом"

Олексій Міллер заявив, що наразі провордить консультації з банками щодо злиття з "Нафтогазом", який є "єдиним активом, в "списку" "Газпрому".

Російський газовий монополіст ВАТ "Газпром" готується до злиття НАК "Нафтогаз України"

Про це заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер, відповідаючи на питання, яких новин найближчим часом можна очікувати про угоди щодо злиття і поглинання за участю "Газпрому" з урахуванням зустрічей з банками в рамках Петербурзького міжнародного економічного саміту.

"Окрім злиття з НАК "Нафтогаз України" інших новин очікувати не варто. Це єдиний актив, який перебуває в нашому "списку", - сказав він.

Вчора президент Віктор Янукович заявив, що вважає передчасним говорити про форми об'єднання України з будь-якими іншими країнами в рамках модернізації української газотранспортної системи.

Як повідомлялося, 27 травня Міллер і міністр палива і енергетики Юрій Бойко обговорили в Москві можливість створення спільного підприємства (СП) "Газпрому" і НАК "Нафтогаз України" на паритетних засадах.

30 квітня голова російського уряду Володимир Путін в Сочі запропонував українській стороні об'єднати "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

Президент Віктор Янукович у відповідь заявив, що погодився би на об'єднання НАК "Нафтогаз України" та російського "Газпрому" але тільки на рівних умовах у форматі "50 на 50".

Водночас, міністр палива та енергетики Юрій Бойко заявляв, що виключає поглинання НАК "Нафтогаз України" і його банкрутство. Бойко підкреслив, що будь-яка співпраця з російськими партнерами буде відбуватися виключно на паритетних засадах з урахуванням національних інтересів України.

Глава Адміністрації Януковича Сергій Льовочкін наголошував, що українська влада поки не зацікавлена в об'єднанні "Газпрому" та "Нафтогазу". За словами чиновника, таке злиття навряд чи стане економічно вигідним.

Читайте також:

Янукович не планує об'єднання України з іншими країнами через ГТС

У Ющенка запідозрили, що об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" вже погоджено

"Газпром" і "Нафтогаз" провели переговори про об’єднання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: