Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Газпром" подав скаргу на арешт своїх активів у Нідерландах за позовом "Нафтогазу"

Скарга подана до швейцарського суду.

Російська енергетична компанія "Газпром" звернулася до швейцарського суду з заявою з приводу арешту своїх активів у Нідерландах за позовом НАК "Нафтогаз Україна".

Про це повідомляє РБК з посиланням на повідомлення російської компанії.

"Газпром" вимагає надати йому повний доступ до матеріалів справи, щоб потім оскаржити дії судових приставів. Слідом за швейцарським судом компанія планує подати скаргу до голландського суду.

У "Газпромі" відзначають, що досі не отримали жодних офіційних повідомлень про початок арешту активів на виконання рішення Стокгольмського арбітражу.

Нагадаємо, 28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" доплатити "Нафтогазу" понад 4,6 мільярда доларів США за недопоставлені обсяги газу для транзиту, передбачені двосторонніми угодами. Раніше суд підтвердив борг української компанії за поставки газу на суму понад два мільярди доларів США. В підсумку за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями щодо поставки й транзиту газу "Газпром" мусить доплатити НАК 2,56 мільярда доларів, а також пеню. 21 березня "Газпром" оскаржив також рішення арбітражу щодо контракту на поставку газу.

Так само на початку березня в "Газпромі" попередили про початок розірвання двосторонніх угод з українською стороною.

5 червня НАК "Нафтогаз України" повідомив, що суд заарештував активи російської компанії "Газпром", які перебувають у Нідерландах. 

ВідеоСуд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Про це повідомляє офіційний сайт компанії. У такий спосіб "Нафтогаз" намагається стягнути з росіян гроші, які вони заборгували згідно із рішенням Стокгольмського арбітражу за порушення умов контракту. Два мільярди доларів з понад  4,5 вдалося забрати автоматично, їх врахували як плату за газ. А от решту доводиться вибивати в судах через арешт російських активів.

Суд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції