"Газпром" порушує умови транзиту Україною через свою зношену "трубу"

Нафтогаз отримував газ у 53,5 атм за мінімально припустимого значення 60,0 атм.

Російський "Газпром" систематично порушує умови транзитного контракту щодо забезпечення мінімально припустимого тиску газу на вході в українську ГТС.

Про це йдеться у заяві НАК "Нафтогаз України".

Останнє суттєве падіння тиску відбулося сьогодні, 22 серпня, на газовимірювальній станції Суджа. Тиск у російській ГТС на цьому ключовому пункті входу склав 53,5 атм за мінімально припустимого значення 60,0 атм.

"Нафтогаз" припускає, що "Газпром" не в змозі стабільно підтримувати тиск у системі на необхідному рівні через незадовільний стан частини російської газотранспортної інфраструктури. З 2011 року російська сторона припинила публікацію даних щодо кількості аварійних ситуацій на традиційних газопроводах та натомість приділяє багато уваги будівництву нових газопроводів. Аналіз ситуації ускладнюється відсутністю пояснень російської сторони щодо недотримання вимог контракту", - йдеться у повідомленні прес-служби НАК.

При цьому українська сторона сумлінно виконує свої зобов'язання щодо транзиту газу до ЄС на умовах, визначених чинним контрактом.

Нагадаємо, "Нафтогаз України" має намір 26 серпня подати в Арбітражний інститут Торговельної палати Стокгольма факти порушення "Газпромом" умов транзитного контракту, зокрема, зниження тиску на прикордонних газовимірювальних станціях до рівня нижче передбаченого контрактними зобов'язаннями, які мали місце в липні 2016 року.

ВідеоАпеляційний господарський суд столиці відхилив заяву "Газпрома"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: