"Газпром" проігнорував переговори щодо транзиту газу через Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представники компанії не приїхали до Брюсселя.

Представники "Газпрому" не з'явилися на тристоронні переговори у Брюсселі щодо транзиту газу територією України.

Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв під час круглого столу, присвяченому енергетичній безпеці України, передає РБК-Україна.

За словами Коболєва, під час брюссельської консультації між РФ та Європейською комісією були присутні всі представники, окрім російської енергетичної корпорації.

"На жаль, з якоїсь причини "Газпром" не приїхав на ці консультації, він вважає, що йому це не зовсім цікаво, але всі інші були присутні", - сказав він. 

Також глава правління "Нафтогазу" розповів, що під час перемовин був представлений звіт. З нього "добре видно, як росіяни, зокрема представники Європейської комісії  активно використовують проти української позиції аргумент, що ми досі не закінчили свою домашню роботу".

Але Коболєв запевнив, що представникам Єврокомісії все ж донесли те, що до завершення контракту з "Газпромом" анбандлінг провести неможливо. 

Нагадаємо, раніше "Нафтогаз України" просив Кабмін розглянути можливість продажу 49% акцій оператора української ГТС міжнародному партнеру. У компанії аргументували це потребою збереження доходів від транзиту газу на нинішньому рівні після 2019 року, коли закінчиться дія контракту з російським "Газпромом".

ВідеоРосійський "Газпром" підтвердив арешт своїх активів відповідно до рішення суду в Амстердамі

Рішення винесли за позовом "Нафтогазу України", ще у травні. Арешт накладають на акції, задіяні у газопроводі "Блакитний потік", яким Росія доправляє свій газ у Туреччину. До того ж, арештовують і погашення заборгованості компанії "Блакитний потік" перед "Газпромом". 

Російський "Газпром" підтвердив арешт своїх активів відповідно до рішення суду в Амстердамі

Залиште свій коментар

Вибір редакції