"Газпром" просить Румунію стати учасником "Південного потоку"

Міллер заявив, що питання про будівництво морського і сухопутного відведень газопроводу на Румунію як і раніше обговорюється.

Румунія може стати учасником в проекті по будівництву газопроводу "Південний потік" за рахунок прокладення по румунській території транзитного трубопроводу.

Раніше Болгарія відмовилася від подальших переговорів з Росією по "Південному потоку" через те, що він "викликає багато питань".

Відповідні переговори провели 16 червня голова правління "Газпрому" Олексій Міллер і міністр економіки Румунії Адріан Видяну.

За підсумками зустрічі сторони домовилися про те, що впродовж найближчих декількох місяців "буде проведений техніко-економічний розрахунок будівництва транзитного магістрального газопроводу через територію Румунії у рамках проекту "Південний потік", а також ТЭО створення підземного сховища газу в Румунії у рамках цього проекту". За словами Міллера, "можна сказати, що ми відкрили питання про можливу участь Румунії в проекті".

На початку квітня поточного року Міллер заявив, що "Південний потік" не проходитиме по території Румунії, оскільки підводна частина газопроводу закінчуватиметься в Болгарії. Протее він відмітив, що питання про будівництво морського і сухопутного відведень газопроводу на Румунію як і раніше обговорюється.

Як повідомлялося, прем’єр-міністр Микола Азаров раніше висловив переконання, що будівництво газогону "Південний потік" в обхід України може і не розпочатися – після переговорів з Україною Росія починає сумніватися у його доцільності.

Нагадаємо, у травні президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявляв, що росіяни не відмовляться від будівництва обхідних газопроводів "Південний потік" і "Північний потік".

Читайте також:

Азаров: Росія засумнівалась у необхідності газогону в обхід України

Україна запропонує Росії альтернативу "Південному потоку"

Азаров закликав Путіна не будувати газогін в обхід України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: