"Газпром" розповів, скільки платитиме Україні за транзит газу

У "Газпромі" підтвердили, що в 2010 році вартість транспортування російського газу через Україну зросте.

За прогнозами ВАТ "Газпром", тариф на транзит газу в 2010 році по Україні може скласти 2,56-2,7 долара за 1 тисячу кубометрів на 100 км.

"Тариф на транспортування газу територією України визначається за формулою, закладеною в контракті", - повідомив офіційний представник компанії Сергій Купріянов.

"Залежно від цін на нафту значення тарифу може бути різним. На даний момент прогноз "Газпрому" наступного року - 2,56-2,7 долара за 1 тисячу кубометрів на 100 км. Реальна величина тарифу визначатиметься у міру появи фактичних даних за ціною мазуту, газойлю і природного газу в опорний період".

Нагадаємо, що в звіті НАК "Нафтогаз України" за міжнародними стандартами, опублікованому напередодні, також було вказано, що "Нафтогаз" очікує в 2010 році збільшення тарифу на транзит газу на 57-60%. Ставка тарифу визначатиметься з використанням формульного підходу.

Базова ставка транзиту, встановлена в угоді між "Нафтогазом України" і "Газпромом" на 2009-2019 роки, складає 1,7 долара за прокачування 1 тисячі кубометрів на 100 км.

Читайте також:

Тимошенко: транзит російського газу подорожчає більше, ніж на 50%

Росія дозволила Україні не платити за замовлені ґобсяги газу

Підвищення цін на газ для населення визнали незаконним

Тимошенко пішла на поступки Путіну: газові компроміси України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: