"Газпром" сплатить за транзит авансом

ВАТ "Газпром" 30 жовтня здійснить авансовий платіж за транзит російського газу по території України.

"Газпром" продаватиме свої активи?
"Газпром" хоче показати Україні приклад своєчасних виплат.
ВАТ "Газпром" 30 жовтня здійснить авансовий платіж за транзит російського газу по території України, повідомив журналістам міністр палива і енергетики України Юрій Бойко. 

”Ми закінчуємо згідно з графіком весь цей ланцюжок розрахунків. Завтра (30 жовтня - УНІАН) буде здійснено авансовий платіж з боку ”Газпрому” за транзит, ми його повернемо як оплату за газ і на цьому, мабуть, ми закінчимо всю оплату газу, який знаходиться в наших сховищах”, - сказав міністр на прес-конференції в Києві у понеділок.

Як відомо, 2 жовтня ”Газпром” заявив про існування заборгованості України за газ у розмірі більш як 1,3 млрд. дол. і попередив про скорочення постачань газу для України у разі непогашення боргу до 1 листопада 2007 року.

9 жовтня в Москві глава ”Газпрому” Олексій Міллер і міністр палива і енергетики України Юрій Бойко підписали угоду про врегулювання заборгованості за поставлений в 2007 році газ до України. Угоду укладено між господарюючими суб`єктами, в документі підтверджено обсяг заборгованості (1,3 млрд. дол.) і визначено схема, що передбачає погашення боргу до 1 листопада ц.р.

НАК "Нафтогаз України" має намір погасити заборгованість перед ЗАТ "УкрГаз-Енерго" у розмірі 700 млн. доларів за рахунок отримання авансового платежу від ВАТ "Газпром" (Росія) за послуги з транспортування російського природного газу по території України в четвертому кварталі 2007 року в сумі 500 млн. доларів, а також за рахунок залучення кредитних коштів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: