"Газпром" відмовився повернути RosUkrEnergo в схему постачань газу в Україну

Заступник голови правління "Газпрому" Медведєв зазначив, що компанія наразі "працює з НАК безпосередньо і буде продовжувати працювати".

Російський "Газпром" вважає неможливим повернення компанії RosUkrEnergo в схему постачань імпортного природного газу в Україні як посередника між НАК "Нафтогаз України" і російським холдингом.

Про це повідомив заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв.

"Це питання закрите, і як мінімум з нашого боку такої постановки питання немає. З усіх питань, як буде будуватися спільний бізнес Україна та Росії, це саме неможливе. Ми зараз працюємо з НАК безпосередньо і будемо продовжувати працювати", - сказав він.

Медведєв також повідомив, що "Газпрому" не надходили ніякі конкретні пропозиції з приводу вирішення питання про повернення "Нафтогазом" за рішенням судів 12,1 млрд. кубометрів газу компанії RosUkrEnergo.

50% акцій RosUkrEnergo належить "Газпрому", іншими 50% володіє компанія Centragas Beteiligungs Holding AG, 90% якої належить Дмитру Фірташу, а інші 10% - українському бізнесмену Івану Фурсіну.

До 2009 року RosUkrEnergo, закуповуючи газ у компанії "Газпром експорт", дочірньої компанії "Газпрому", поставляла його на кордон України і Росії, де за прямим договором продавала "Нафтогазу".

Читайте також:

Україна купуватиме менше російського газу

Бойко: ніякого відношення до RosUkrEnergo я не маю

Фірташ може зірвати опалювальний сезон в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: