Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Газпром" відреагував на рішення шведського суду про поновлення стягнення $2,6 млрд на користь "Нафтогазу"

Суд скасував раніше винесене рішення.

Російська компанія "Газпром" підтвердила, що Апеляційний суд Швеції скасував винесене раніше рішення про зупинення стягнення 2,6 мільярдів доларів на користь "Нафтогазу України".

Про це йдеться в заяві компанії, передає РБК.

"Газпром" зазначив, що має намір добитися перегляду рішення шведського суду.

Раніше цього дня стало відомо, що Апеляційний суд Швеції скасував рішення про тимчасове призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу, за яким "Газпром" повинен заплатити "Нафтогазу" 2,6 млрд доларів. Таким чином, суд підтвердив, що "Газпром" повинен заплатити "Нафтогазу" понад 2,6 мільярда доларів.

28 лютого 2018 року Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" доплатити "Нафтогазу" понад 4,6 мільярда доларів США за недопоставлені обсяги газу для транзиту, передбачені двосторонніми угодами. Раніше суд підтвердив борг української компанії за поставки газу на суму понад два мільярди доларів США. В підсумку за результатами двох арбітражних суперечок між компаніями щодо поставки й транзиту газу "Газпром" мусить доплатити НАК 2,56 мільярда доларів, а також пеню. 21 березня "Газпром" оскаржив також рішення арбітражу щодо контракту на поставку газу.

Так само на початку березня в "Газпромі" попередили про початок розірвання двосторонніх угод з українською стороною.

ВідеоРосійський "Газпром" підтвердив арешт своїх активів відповідно до рішення суду в Амстердамі

Рішення винесли за позовом "Нафтогазу України", ще у травні. Арешт накладають на акції, задіяні у газопроводі "Блакитний потік", яким Росія доправляє свій газ у Туреччину. До того ж, арештовують і погашення заборгованості компанії "Блакитний потік" перед "Газпромом". 

Російський "Газпром" підтвердив арешт своїх активів відповідно до рішення суду в Амстердамі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції