"Газпром" виходить на індійський ринок

"Газпром" 25 років продаватиме індусам зріджений природний газ.

Газовий концерн "Газпром" підписав з трьома індійськими компаніями - GAIL, Gujarat State Petroleum і Petronet - меморандуми про довгострокові постачання зрідженого природного газу (ЗПГ), заявили в дочірньій компанії "Газпрому" - Gazprom Marketing & Trading

За словами представника підрозділу "Газпрому" в Сінгапурі Найджела Куземко (Nigel Kuzemko), переговори сторін будуть завершені "найближчими місяцями", після чого будуть підписані остаточні контракти.

За даними Gazprom Marketing & Trading, об'єм поставок для кожної з індійських компаній складе 2,5 мільйона тонн ЗПГ в рік. При цьому для Gail і Petronet ЗПГ постачатиметься впродовж 25 років, а по Gujarat State Petroleum термін постачань доки не повідомляється. У підрозділі "Газпрому" відмітили, що в першу чергу газ партнерам в Індії поступатиме з Сахаліну.

Зараз в Росії працює тільки один завод по зріджуванню газу - на Сахаліні. Планується, що в найближчі десять років мають бути введені в експлуатацію також заводи ЗПГ на Ямалі та, можливо, на Штокманському родовищі.

Читайте також:

Газпром "б'є рекорди" завдяки кризі на Близькому Сході та японській катастрофі

Експерт: Росія відмовиться від "Південного потоку" в обмін на українську ГТС

"Газпром" завершує купівлю білоруської ГТС

Американці витіснять "Газпром" з литовського ринку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: