"Газпром" вже готовий подавати газ в обхід України

Випробування обладнання на ключових об'єктах транспорту газу по 1224-кілометровому газопроводу "Північний потік" завершені, повідомили у "Газпромі".

 "Газпром" завершив випробування обладнання на компресорних станціях "Грязовецький" і "Портова" - ключових об'єктах транспорту газу по 1224-кілометровому газопроводу з Росії до Німеччини в обхід України "Північний потік" (Nord Stream). Таким чином, установки, що забезпечують подачу газу для заповнення газопроводу, готові до роботи.

За повідомленням "Газпрому", концерн завершив монтаж, пуско-наладку та випробування під тиском додаткових потужностей компресорної станції (КС) "Грязовецький" – ключового об'єкту Грязовецького газотранспортного вузла. Завдяки встановленню трьох ГПА загальною потужністю 75 мегават потужність станції доведена до 339 мегават. Три нових агрегату необхідні для транспортування газу по газопроводу Грязовець-Виборг. У плані монтаж на цій КС ще двох ГПА з доведенням її потужності до 389 мегават.

На компресорній станції "Портова", яка подасть газ у Nord Stream, в даний час завершені гідравлічні випробування на міцність вузла підключення, а також випробування установки підготовки газу до заповнення "Північного потоку". На вузол підключення поданий газ із магістрального газопроводу Грязовець-Виборг.

"Всы установки і споруди станції, що забезпечують подачу газу для заповнення" Північного потоку", готові до роботи", - йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, по газопроводу Nord Stream в Європу буде подаватися не тільки газ за новими контрактами - частина обсягів буде перерозподілятися з діючих коридорів, що йдуть через Україну. Через Nord Stream почне отримувати газ не тільки Німеччина, але й Чехія і Словаччина.

Читайте також:

Кабмін підрахував, що Росія має платити за транзит газу удвічі більше

Москва хоче взагалі відмовитись від транзиту газу через Україну

Через "Північний потік" Україна втратить 700 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: