"Газпром" запевнив, що лише він - запорука світлого майбутнього "Нафтогазу"

Російський монополіст продовжує переговори з Україною щодо створення спільного підприємства на паритетних засадах як першого кроку майбутнього об'єднання з "Нафтогазом".

У "Газпромі" впевнені, що з погляду економіки абсолютно очевидним є те, що "світле майбутнє" НАК "Нафтогазу" є тільки з російським газовим монополістом.

Про це заявив прес-секретар голови правління - заступник начальника департаменту з інформаційної політики ВАТ "Газпром" Сергій Купріянов.

Він додав, що "Газпром" продовжує переговори з Україною щодо створення спільного підприємства на паритетних засадах як першого кроку майбутнього об'єднання з "Нафтогазом".

"Та пропозиція, яка зроблена зараз і яка обговорюється з Україною, – вона більш комплексна і масштабніша, ніж просто створення якогось консорціуму. Ми продовжуємо переговори з українською стороною щодо створення спільного підприємства на паритетних засадах як першого кроку майбутнього об'єднання", - сказав Купріянов.

"Незважаючи на те, що з української сторони звучать різні міркування з цього приводу, на наш погляд, якщо очистити цю історію від політичної складової, з погляду економіки абсолютно очевидно, що майбутнє „Нафтогазу", я маю на увазі світле майбутнє, є тільки разом з "Газпромом", - додав він.

Нагадаємо, наприкінці квітня голова уряду РФ Володимир Путін за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим запропонував об'єднати "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

20 червня, коментуючи заяву голови "Газпрому" Олексія Міллера про те, що злиття компаній стане наступним етапом після створення суб'єктами спільного підприємства, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що злиття НАК "Нафтогаз України" і ЗАТ "Газпром" не буде.

"Ніякого злиття не буде. Проте буде пошук організаційної форми, яка дозволить, як наш Президент сказав, синтезувати ефект роботи нашого "Нафтогазу" і "Газпрому", - заявив Азаров.

Читайте також:

Київ готовий об'єднати "Нафтогаз" із "Газпромом", але без газової труби

Азаров спростував заяву про злиття "Нафтогазу" та "Газпрому"

"Газпром" наполягає на повному злитті з "Нафтогазом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: