"Газпром" заявив, що "ні на крок" не відступить від "Південного потоку"

Міллер заявив, що практична реалізація газотранспортного транснаціонального газопроводу почнеться в 2013 році.

ВАТ "Газпром" ні на крок не відступить від проекту "Південний потік" і закінчить його до кінця 2015 року, заявив голова правління російського газового монополіста Олексій Міллер.

"Сьогодні ми з упевненістю можемо сказати, що проект "Південний потік" відбувся. Критичну масу набрано. "Газпром" ні на крок не відступить від свого плану. Практична реалізація цього газотранспортного транснаціонального газопроводу почнеться в 2013 році, а збудовано його буде не пізніше кінця 2015 року", - наголосив Міллер.

За його словами, за останній рік "Газпрому" вдалося добитися значних результатів у реалізації проекту "Південний потік". Зокрема, підписано міжурядові угоди про співпрацю з партнерами з Болгарії, Угорщини, Греції, Сербії, Словенії, Хорватії й Австрії. Також створено чотири спільних проектних компанії, розроблено техніко-економічне обґрунтування морської частини проекту "Південний потік", відповідно до графіка продовжилася підготовка техніко-економічних обґрунтувань будівництва ділянок газопроводу на території іноземних держав, додав Міллер.

Нещодавно прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна готова на компроміси з Росією і Європейським Союзом, аби уникнути будівництва "Південного потоку".

"Якщо ми найближчим часом не вирішимо цього питання, і Росія все ж розпочне з Європейським Союзом будувати другий обхідний газопровід "Південний потік", то ми дуже багато втратимо. Саме тому ми зараз виходимо з дуже серйозними пропозиціями для ЄС і для росіян, і сподіваюся, що вони будуть розглянуті і щодо них буде прийнято рішення", - заявив Азаров.

Читайте також:

Азаров зустрінеться з Путіним обговорити співпрацю в енергетиці

Після переговорів по "Південному потоку" Румунія отримала від Росії знижку на газ

"Газпром" просить Румунію стати учасником "Південного потоку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: