"Газпром" звинуватив Білорусь в виникненні у Росії боргу з транзиту газу

У Росії заявили, що борг за транзит палива перед Білоруссю не погасили, адже білоруська сторона не здозволяє цього зробити.

Борг "Газпрому" перед Білоруссю за транзит палива викликаний тим, що білоруська сторона не дозволяє його погасити. Таку заяву зробив офіційний представник російської газової монополії Сергій Купріянов.

Раніше в Міністерстві енергетики Білорусі повідомили, що "Газпром" повинен компанії "Белтрансгаз" більше 200 мільйонів доларів за транзит газу через територію республіки.

Як повідомлялося, у понеділок, 21 червня, за дорученням голови "Газпрому", Росія скоротила постачання газу в Білорусь на 15 відсотків. Таким чином, концерн виконав розпорядження президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, який вимагав раніше від Мінська повернути 200 мільйонів доларів боргу за імпортоване "Белтрасгазом" паливо.

Пізніше начальник управління Оршанського місцевого магістрального газопроводу Анатолій Янковський заявив, що Білорусь продовжила вранці 21 червня отримувати газ із Росії в повному обсязі.

Згодом з'явилася інформація, що Україна готова надати свої послуги з транзиту російського газу до Європи через можливий збій постачань через територію Білорусі. Таким чином, Київ виявився втягнутим у газовий конфлікт двох держав.

Читайте також:

Росія скоротила постачання газу в Білорусь

Мєдвєдєв доручив "Газпрому" скоротити поставки газу в Білорусь

Білорусь заявила про повне постачання газу від Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: