"Газпрому" погіршили кредитний рейтинг

Довгостроковий кредитний рейтинг "Газпрому" підтверджено на рівні "ВВВ". Прогноз - "Негативний".

Рейтингова служба Standard & Poor’s присвоїла короткостроковий кредитний рейтинг "А-3" найбільшій російській газовій компанії ВАТ "Газпром". Про це йдеться у повідомленні рейтингового агентства.

Як вказують у S&P, довгостроковий кредитний рейтинг "Газпрому" підтверджено на рівні ВВВ. Прогноз - "Негативний". Одночасно ми присвоїли рейтинги пріоритетного незабезпеченого боргу ВВВ випускам облігацій "Газпрому" серії А11 на суму 5 млрд руб. і серії А13 на суму 10 млрд руб.

"Короткостроковий кредитний рейтинг ВАТ "Газпром" - "А-3" - визначається нашою оцінкою ліквідності "Газпрому" як достатньої, враховуючи його хороший і перевірений протягом багатьох років доступ до рефінансування з боку контрольованих державою банків і на ринки облігацій", - відзначив кредитний аналітик S&P Андрій Ніколаєв.

Рейтинги "Газпрому" відображають характеристики власної кредитоспроможності компанії, які рейтингова служба S&P оцінює на рівні "ВВ+ ", але також включають дві додаткові ступені з урахуванням надзвичайної підтримки з боку держави.

Читайте також:

"Нафтогаз" заплатив "Газпрому" за червневий газ

Росія назвала ціну на газ для України на осінь

"Нафтогаз" запевнив, що не має конкурентів з постачання російського газу

Росія купуватиме азербайджанський газ за рекордно високою ціною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: