Гендиректор австрійського банку звільнився через "Панамський архів"

Своє звільнення гендиректор пояснив упередженим ставленням ЗМІ до його особи.

Генеральний директор австрійського іпотечного банку Hypo Vorarlberg Міхаель Грехамме, який згадується в "панамських документах", пішов у відставку, пише "Meduza".

Таке рішення Грахамме, який очолював банк з 2008 року, пояснив певними подіями, які відбулися за останні кілька років.

Втім основною причиною свого звільнення він назвав упереджене ставлення до банку та до нього особисто з боку ЗМІ, яке спостерігалось останні кілька днів.

Видання наголошує, що в офшорному скандалі був помічений не лише Грехамме особисто, а і очолюваний ним банк, який нібито пов'язаний із офшорними компаніями через трасти в Ліхтенштейні.

"Я на 100 відсотків впевнений, що банк ніколи не порушував ніяких законів або обмежень", — заявив Грахамме.

Фінрегулятори Австрії вже розпочали розслідування стосовно банків Hypo Vorarlberg і Raiffeisen Bank International, який також згадується в "Панамському архіві" для встановлення інформації стосовно дотримання банками законодавства у сфері запобігання відмиванню нелегальних доходів.

Нагадаємо, міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) оприлюднив розслідування "Панамських паперів" після масштабного витоку інформації. Документи, які "витекли" з компанії Mossack Fonseca, стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів.

При цьому, WikiLeaks висловив сумнів в об'єктивності авторів розслідування про "панамські офшори" щодо високопосадовців з усього світу та їхнього оточення. Зокрема, WikiLeaks звертає увагу на те, що Центр з розслідування корупції та організованої злочинності (OCCRP) фінансується в тому числі агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та Фондом Сороса.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: