Гендиректор "Укрпошти" пропонує її приватизувати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Питання залежатиме від рішення уряду.

Генеральний директор державної компанії "Укрпошта" Ігор Смілянський пропонує приватизувати її.

"Вирішити питання пенсійного тарифу, дозволити нам відкривати банківські рахунки і приватизувати", - заявив Смілянський у суботу, 14 вересня, розповідаючи про пропозиції розвитку компанії, з якими він звертається до нового уряду, передає агенція "Українські новини".

Він додав, що "Укрпошта" завжди виконуватиме зобов'язання з доставки кореспонденції як член Всесвітнього поштового союзу.

У травні Смілянський заявив про наміри продати будівлю Головпоштамту в Києві, а також сортувальні центри та офіси компанії в обласних центрах. За його словами, компанія "залюбки продасть історичну будівлю в центрі Києва" і переїде в більш компактну будівлю в іншому районі міста. Втім, для продажу майна компанія має отримати дозвіл уряду, оскільки наразі не має на це прав. Про це пише Deutsche Welle.

13 вересня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про скасування переліку об'єктів державної власності, які не підлягають приватизації. За даними заступниці голови комітету з питань економічного розвитку Роксолани Підласи (фракція "Слуга народу"), в Україні нараховується понад тисячу таких об'єктів. За її словами, наразі перелік об'єктів, заборонених до приватизації, наповнений на 90% малими об'єктами приватизації. Вона також зазначила, що у законі "Про приватизацію державного і комунального майна" містяться критерії, які визначають, що не підлягає приватизації: дороги, газотранспортна система, метрополітен та інші стратегічні інфраструктурні об'єкти.

Відео Мобільні відділення "Укрпошти" працюватимуть ще у декількох областях – Економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує  26, 34 грн, а офіційний курс євро – 29, 51 грн. Експерти підрахували, скільки курятини споживають українці за рік. Більше половини теплих кредитів вже видали українцям за 4 місяці цього року. Мобільні відділення Укрпошти працюватимуть ще у декількох областях.

Мобільні відділення "Укрпошти" працюватимуть ще у декількох областях – Економічні новини

 

Вибір редакції