General Motors отримав від уряду США 2-мільярдну допомогу

Черговий федеральний кредит був виділений GM для підтримки обігового капіталу.

Мінфін США виділив найбільшому в країні автовиробнику General Motors Corp. додаткові 2 млрд доларів фінансової допомоги. Кошти надійшли на рахунок компанії 22 квітня.

Черговий федеральний кредит був виділений GM для підтримки обігового капіталу.

Раніше повідомлялося, що уряд США планує виділити GM додаткове фінансування в розмірі до 5 млрд доларів у період до травня 2009 року. До 1 червня автоконцерн зобов'язаний представити уряду остаточний план реструктуризації, після чого буде ухвалено рішення про подальшу долю компанії.

У те, що компанія обійдеться без швидкого банкрутства, вірять все менше експертів, незважаючи на обіцянки керівництва корпорації робити все можливе, щоб уникнути такого розвитку подій. Втім, банкрутство не означає загибелі і зникнення найбільшого світового виробника машин, заявляє влада країни. Глава Мінфіну Тімоті Гайтнер раніше припускав, що через процедуру швидкого банкрутства проходитиме реструктуризація General Motors. Це дозволить корпорації радикально вирішити проблему боргів і встати на ноги без багатомільярдної урядової допомоги.

План порятунку передбачає створення нової компанії, яка купить "хороші активи" General Motors, після того, як автогігант оголосить про банкрутство. Менш життєздатні активи підприємства, включаючи слабкі бренди, нерентабельні заводи і облігації охорони здоров’я, залишаться в старій компанії, яка, можливо, буде ліквідована за кілька років.

GM і інша кризова автокомпанія - Chrysler LLC - раніше отримали від уряду США кредити на загальну суму 17,4 млрд доларів. Обидва автоконцерни мають борги і дефіцит обігових коштів.

Американський автоконцерн General Motors виробляє вантажні і пасажирські автомобілі в 33 країнах. Компанія продає автомобілі під брендами: Buick, Cadillac, Chevrolet, GMC, GM Daewoo, Holden, Opel, Pontiac, Saab, Saturn і Vauxhall.

Чисті збитки GM в четвертому кварталі 2008 року виросли на 8,1 мільярда доларів в порівнянні з аналогічним періодом 2007 року - з 1,5 до 9,6 мільярдів доларів. Виручка компанії в четвертому кварталі 2008 року зменшилася до 30,8 мільярдів доларів в порівнянні з 46,8 мільярда доларів за той же період 2007 року.

Читайте також:

Toyota відкликає майже 260 тис. китайських Camry

General Motors до літа оголосить про банкрутство

General Motors створив двоколісний автомобіль

Глава General Motors пішов у відставку на прохання Обами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: