General Motors передумав продавати Opel

General Motors вирішив не продавати Opel канадцям і росіян. Натомість концерн представить Німеччині та іншим урядам план реструктуризації.

Правління американського концерну General Motors на засіданні 3 листопада ухвалило рішення відмовитися від продажу Opel канадсько-російському консорціуму Magna-Ощадбанк.

GM планує зберегти Opel "у зв'язку з покращенням стану в концерні та з урахуванням важливої ролі, яку підрозділ Opel/Vauxhall відіграє у глобальній стратегії".

"GM скоро представить Німеччині та іншим урядам план реструктуризації і сподівається, що він буде сприйнятий із прихильністю", - йдеться у заяві виконавчого директора американського автогіганта Фріца Хендерсона.

Нагадаємо, 10 вересня керівництво General Motors оголосило про продаж контрольного пакету Opel консорціуму Magna-Ощадбанк.

Передбачалося, що в результаті операції консорціум отримає 55% акцій компанії, працівники Opel - 10%, а GM залишить 35% акцій. У разі продажу Opel уряд Німеччини пообіцяв компанії грошову підтримку у 4,5 мільярди євро.

Тим часом працівники Opel виступають за продаж підприємства. Вони були готові піти на скорочення витрат на персонал у розмірі 265 мільйонів євро, але тільки в тому випадку, якщо GM продасть Opel російському Ощадбанку і Magna. За даними німецьких ЗМІ, робітники оголосили, що у разі зриву операції розпочнуть страйк.

Читайте також:

ЄС може заблокувати продаж Opel концерну Magna і "Ощадбанку"

Opel продали канадцям та росіянам

GM потрібні 6 млрд доларів, щоб залишити Opel при собі

Канадці з росіянами врятували Opel від банкрутства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: