Генпрокуратура хоче відібрати державний санаторій у коханки Януковича

Генпрокуратура хоче відібрати державний санаторій у коханки Януковича

Генпрокуратура хоче забрати санаторій, яким користується товариство Полежай

Свого часу санаторій передали у користування за символічну плату в дві тисячі гривень на місяць.

Генеральна прокуратура хоче повернути державі дитячий санаторій, яким безпідставно користується товариство, учасником якого є благодійний фонд "Дорога майбутнього" Любові Полежай – коханки Януковича.

Генпрокуратура подала позов про витребування державного майна дитячого оздоровчого комплексу санаторного типу "Славутич", що в Переяслав-Хмельницькому районі Київської області, з чужого незаконного володіння, передає прес-служба ГПУ.

Санаторій має будівлі на 2 тис. кв. м та 7 гектарів землі на березы Канівського водосховища. Комплекс передали в оренду товариству 2010-го за символічну плату в 2 тис. грн на місяць. А ось путівка для однієї дитини там коштує 10-12 тис. грн.

"Усупереч вимогам закону вказаний договір було укладено без проведення конкурсу, особою, яка не мала права розпоряджатись цим державним майном. Незважаючи на незаконність передачі вказаного майна та закінчення строку дії договору оренди, товариство продовжує користуватися державним майном без будь-яких правових підстав", - наголошують у Генпрокуратурі.

Нагадаємо, минулого тижня було опубліковано повний перелік помічників народних депутатів за 2007-2012 роки. Як виявилося, одним із помічників Юлії Льовочкіної була Полєжай Любов Леонідівна - саме так звуть коханку екс-президента-втікача Віктора Януковича. Причому держава виплачувала Полєжай зарплату.

Повʼязані теми:

Наступна публікація